Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Jaaragenda leerlingen |
zaterdag 22 april t/m zondag 7 mei | Meivakantie | |
woensdag 10 mei 9:00 - 11:00 | K4A: CE Nederlands | |
woensdag 10 mei 13:00 - 15:00 | K4B: CE Nederlands | |
donderdag 11 mei 9:00 - 10:30 | B4A en B4B: CE Nederlands | |
donderdag 11 mei 13:30 - 15:30 | VM: CSE Engels | |
vrijdag 12 mei 9:00 - 11:00 | VM: CSE Duits | |
vrijdag 12 mei 13:30 - 15:30 | VM: CSE natuur- en scheikunde I | |
maandag 15 mei 9:00 - 11:00 | K4A en K4B: CE wiskunde | |
maandag 15 mei 9:00 - 10:30 | K4B: CE Duits | |
maandag 15 mei 13:30 - 15:30 | VM: CSE wiskunde | |
dinsdag 16 mei 9:00 - 10:30 | B4A en B4B: CE wiskunde | |
dinsdag 16 mei 9:00 - 10:00 | B4B: CE maatschappijkunde | |
dinsdag 16 mei 11:30 - 13:00 | K4A: CE Engels | |
dinsdag 16 mei 14:30 - 16:00 | K4B: CE Engels | |
woensdag 17 mei 13:30 - 15:30 | CSE economie VM | |
donderdag 18 mei t/m vrijdag 19 mei | Vrij i.v.m. Hemelvaartsdag | |
maandag 22 mei 9:00 - 10:30 | K4B: CE economie | |
maandag 22 mei 9:00 - 10:30 | K4B: CE maatschappijkunde | |
maandag 22 mei 13:30 - 14:30 | B4B: CE economie | |
maandag 22 mei 13:30 - 14:30 | B4A en B4B: CE natuur- en scheikunde I | |
maandag 22 mei 13:30 - 14:30 | B4B: CE biologie | |
dinsdag 23 mei 9:00 - 11:00 | VM: CSE maatschappijkunde | |
dinsdag 23 mei 13:30 - 15:30 | VM: CSE Nederlands | |
woensdag 24 mei 9:00 - 10:00 | B4A en B4B: CE Engels | |
woensdag 24 mei 11:00 - 12:30 | K4A: CE natuur- en scheikunde I | |
woensdag 24 mei 11:00 - 12:30 | K4B: CE biologie | |
woensdag 24 mei 13:30 - 15:30 | VM: CSE biologie | |
donderdag 25 mei | Naar Disney (leerjaar 4) | |
maandag 29 mei | Vrij i.v.m. Pinksteren | |
donderdag 1 juni 20:00 - 23:30 | Gala leerjaar 4 (deur open tussen 20:00-20:30 uur) | |
woensdag 7 juni 9:00 | Bedrijvendag leerjaar 3 (tijdstip volgt) | |
woensdag 14 juni 8:00 | Uitslag examens BBL/KBL/VM (tijdstip volgt) | |
woensdag 14 juni 11:00 | Vanaf 11:00 uur: mentoren bellen de examenkandidaten | |
woensdag 14 juni 15:00 | Vanaf 15:00 uur: bijeenkomst geslaagden in de aula/op het plein (uitreiking voorlopige cijferlijsten) | |
donderdag 15 juni 8:00 | Leerjaar 2 | Hoeksche Helden (tijdstip volgt) | |
donderdag 15 juni 8:00 | Vanaf donderdagochtend: ontvangst leerlingen die (nog) niet geslaagd zijn | |
maandag 19 juni t/m woensdag 21 juni | Inschrijving herkansingen staan open in Somtoday (t/m 21 juni 23.59 uur) | |
maandag 19 juni 8:00 | Start tweede tijdvak examens | |
maandag 19 juni 8:00 | Laatste dag profieloverstijgend keuzevak leerjaar 3 | |
dinsdag 20 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Nederlands | |
woensdag 21 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: nask1 | |
woensdag 21 juni 14:00 - 15:30 | Kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen | |
woensdag 21 juni 23:59 | Herkansingen sluiten in Somtoday | |
vrijdag 23 juni 9:00 - 11:00 | Tweede tijdvak examens GL/VM: maatschappijkunde | |
vrijdag 23 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: wiskunde | |
maandag 26 juni | Leerjaar 1 t/m 3 les volgens rooster | |
maandag 26 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Duits | |
maandag 26 juni 15:15 - 16:15 | Herksansingen leerjaar 3 | |
maandag 26 juni 16:00 - 17:00 | Diploma-uitreiking LWT leerlingen | |
dinsdag 27 juni | Sportdag leerjaar 3 | |
dinsdag 27 juni | Leerjaar 1 en 2 les volgens rooster | |
dinsdag 27 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Engels | |
woensdag 28 juni | Leerjaar 2 vrij | |
woensdag 28 juni | Sportdag leerjaar 1 | |
woensdag 28 juni | Leerjaar 3 alleen les bij profielen | |
woensdag 28 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: economie | |
donderdag 29 juni | Leerjaar 1 en 3 vrij | |
donderdag 29 juni | Sportdag leerjaar 2 | |
donderdag 29 juni 13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: biologie | |
vrijdag 30 juni | Afsluiting schooljaar leerjaar 1 t/m 3 | |
maandag 3 juli | Boeken inleveren en rapport ophalen (volgens schema) | |
dinsdag 4 juli 13:30 | v.a. 13:30 uur: diploma-uitreiking B4B | |
dinsdag 4 juli 16:30 | v.a. 16:30 uur: diploma-uitreiking B4A | |
woensdag 5 juli 13:30 | v.a. 13:30 uur: diploma-uitreiking K4A | |
woensdag 5 juli 16:30 | v.a. 16:30 uur: diploma-uitreiking K4B | |
donderdag 6 juli | Uitslag tweede tijdvak ('s ochtends) | |
donderdag 6 juli 14:00 | v.a. 14:00 uur: diploma-uitreiking VM4 | |
zaterdag 8 juli 0:00 t/m zondag 20 augustus - 23:59 | Zomervakantie | |
maandag 21 augustus 13:00 - 16:00 | Leerjaar 1: introductiemiddag brugklasleerlingen | |
dinsdag 22 augustus 9:00 - 11:00 | Ontvangst zij-instromers leerjaar 2 en 3 | |
dinsdag 22 augustus 10:00 - 16:00 | Leerjaar 1: introductiedag brugklasleerlingen (tijdstip volgt) | |
woensdag 23 augustus | Leerjaar 1 t/m 4: start lessen (volgens rooster). Met uitzondering van LWT-leerlingen, zij worden volgens lesrooster donderdag verwacht. Het rooster wordt 21/uiterlijk 's ochtends 22 augustus online gezet. | |
woensdag 30 augustus 8:30 - 16:00 | Expressieklas leerjaar 1 en 2: naar Verbeke foundation in Antwerpen | |
vrijdag 1 september | Leerjaar 4: start lintstage leerjaar t/m voorjaarsvakantie | |
woensdag 6 september 19:00 - 19:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 3 | |
woensdag 6 september 19:00 - 19:45 | Informatieavond klas 1B en 1F | |
woensdag 6 september 20:00 - 20:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 4 | |
vrijdag 8 september | Leerjaar 4: lintstage | |
maandag 11 september t/m donderdag 14 september | Leerjaar 4: reis naar de Ardennen More info: Event attachment | |
woensdag 13 september 19:00 - 19:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 1 (behalve klas 1B en 1F) | |
woensdag 13 september 20:00 - 20:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 2 | |
vrijdag 15 september | Leerjaar 3: outdoorsportdag More info: Event attachment | |
vrijdag 15 september | Leerjaar 4: lintstage | |
maandag 18 september | Leerjaar 1 t/m 4: schoolfotograaf | |
vrijdag 22 september | Leerjaar 4: lintstage | |
vrijdag 22 september | VM4: uitleg PWS | |
vrijdag 22 september | Leerjaar 1: Kruispunt debat over veilig deelnemen aan het verkeer (zie rooster in Somtoday) Tijdsschema 07:30 tot 09:15 opbouwen | |
vrijdag 29 september | Leerjaar 4: lintstage | |
maandag 2 oktober t/m vrijdag 6 oktober | Leerjaar 4: deze week 1e contactmoment profielwerkstuk | |
dinsdag 3 oktober | Klas BWI4: scholingsdag bij Bouwmensen | |
donderdag 5 oktober | Leerjaar 1: wuppenfeest (tijdstip volgt) | |
vrijdag 6 oktober | Leerjaar 4: lintstage | |
vrijdag 6 oktober 12:45 - 15:15 | VM4: beroepenmarkt (tijdstip volgt) | |
dinsdag 10 oktober | Klas BWI4: scholingsdag bij Bouwmensen | |
woensdag 11 oktober 19:00 - 20:00 | Leerjaar 4: informatieavond Berlijn-reis | |
donderdag 12 oktober | Groep-8 leerlingen: techniekfestival | |
vrijdag 13 oktober | Geen les i.v.m. studiedag van het personeel. Voor de leerlingen uit klas 4 die stage lopen, gaat de stagedag uiteraard gewoon door. | |
vrijdag 13 oktober | Leerjaar 4: lintstage | |
zaterdag 14 oktober 0:00 t/m zondag 22 oktober - 23:59 | Herfstvakantie | |
maandag 23 oktober | Geen les i.v.m. studiedag van het personeel |