Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Jaaragenda leerlingen |
woensdag 15 december 10:00 - 12:00 | Excursie: bezoek gemeentehuis VM3 | |
woensdag 15 december 13:00 | Sluiting inschrijving herkansingen leerjaar 3 | |
donderdag 16 december 9:00 - 11:00 | Rechtbank bezoek online B4B MASK-leerlingen | |
vrijdag 17 december 14:30 - 16:00 | Herkansingen toetsen (leerjaar 3 B/K/VM) | |
woensdag 22 december | Deadline profielwerkstuk (tijdstip volgt) | |
zaterdag 25 december t/m zondag 9 januari | Kerstvakantie | |
dinsdag 11 januari 9:00 - 10:00 | Openstelling inschrijving herkansingen leerjaar 4 (max 3) | |
woensdag 19 januari 9:00 | Sluiting voor inschrijving herkansingen leerjaar 4 | |
donderdag 20 januari 14:30 - 15:15 | 8e uur: herkansingen leerjaar 4 | |
maandag 24 januari 14:30 - 16:00 | 8e en 9e uur: herkansingen leerjaar 4 B/K/VM periode 4 | |
dinsdag 25 januari | De proeflessen voor leerlingen van groep 8 komen te vervallen. Daardoor kunnen de reguliere lessen voor de huidige leerlingen WEL DOORGAAN volgens rooster. | |
dinsdag 25 januari 9:00 | Aanpassingen profielwerkstuk inleveren. Deadline PWS voor de uitgestelden (tijdstip volgt) | |
vrijdag 28 januari 13:00 | Leerlingen vrij vanaf 13.00 uur i.v.m. Open Huis | |
vrijdag 28 januari 19:00 - 21:30 | Open Huis (inschrijving sluit op 26 januari om 12.00 uur) | |
maandag 31 januari 14:30 - 16:00 | JIJ-toetsen leerjaar 3 | |
dinsdag 1 februari 15:00 - 17:00 | Beoordeling profielwerkstuk (proces en product) | |
donderdag 3 februari 15:30 - 16:30 | Presentatie PWS VM4 aula | |
maandag 14 februari 13:30 - 16:00 | Dansvoorstelling (meer info volgt) | |
vrijdag 25 februari 14:30 - 16:00 | Herkansingen leerjaar 3 | |
zaterdag 26 februari t/m zondag 6 maart | Voorjaarsvakantie | |
dinsdag 1 maart | Deadline aanmelding zorgleerlingen brugklas. Na inschrijving nemen wij contact op met de leerkracht van groep 8 voor de warme overdracht. | |
donderdag 10 maart | Deadline aanmelding leerlingen brugklas. Na inschrijving nemen wij contact op met de leerkracht van groep 8 voor de warme overdracht. | |
donderdag 10 maart 8:00 | Bezoek Tweede Kamer (leerjaar 3 en 4 Mask) Tijdstip volgt | |
maandag 14 maart 13:00 - 18:00 | Ski-uitje SnowWorld klas 1 en 2 (op aanmelding) | |
woensdag 16 maart 16:00 - 19:30 | Informatiemiddag proefielkeuze | |
vrijdag 18 maart 9:00 - 17:00 | Op uitnodiging: Proef op de SOM (basis en kader) | |
vrijdag 18 maart 9:00 - 15:30 | Op uitnodiging: Lyceo-examentraining wiskunde en evt. economie | |
vrijdag 18 maart 9:00 - 13:00 | ”Actief Actief voor Oekraïne,” een dag waarop wij met klas 1 tot en met 3 zoveel mogelijk geld op gaan halen voor Giro 555. Van 09:00 tot 11:30 uur nemen de leerlingen van klas 1 en 2 deel aan een sponsorloop, die u kunt aanmoedigen én sponsoren, ga naar bunq.me/actiefvooroekraine. Van 11:00 tot 13:00 uur kunt u in de school meerdere betaalde activiteiten doen. | |
donderdag 24 maart 11:00 - 16:00 | Op uitnodiging: Proef op de SOM (basis en kader) | |
vrijdag 25 maart 9:00 - 16:00 | Op uitnodiging: Proef op de SOM ( basis en kader) | |
woensdag 30 maart 14:30 - 21:00 | Mentorgesprekken n.a.v. rapport | |
donderdag 31 maart 8:00 | Op uitnodiging: Lyceo-examentraining (tijdstip volgt) | |
donderdag 31 maart 14:30 - 21:00 | Mentorgesprekken n.a.v. rapport | |
vrijdag 1 april 8:00 | Op uitnodiging: Lyceo-examentraining (tijdstip volgt) | |
maandag 4 april t/m vrijdag 22 april | Stageperiode leerjaar 3 | |
donderdag 7 april | Deadline ondertekenen SE-lijst van leerlingen die eerder examen doen (basis en kader) | |
donderdag 7 april 9:00 - 13:00 | Techniek- en zorgdag voor leerjaar 2 (meisjes lopen mee in de techniek (Girlsday) en jongens in de zorg) | |
maandag 11 april t/m donderdag 14 april | JIJ-toetsen (leerjaar 1 en 2) | |
maandag 11 april 8:00 | Tekenen cijferlijsten voor vervroegde examens (21 en 22 april) | |
maandag 11 april 8:30 - 10:00 | Herkansingen periode 5 (leerjaar 4) | |
dinsdag 12 april 13:00 - 15:30 | Huiskamerproject in de Rembrand (Interact/leerlingenraad en ZW) | |
vrijdag 15 april t/m maandag 18 april | Paasvakantie | |
zaterdag 16 april 16:00 - 16:30 | Definitieve profielkeuze klas 2 naar 3 | |
dinsdag 19 april t/m vrijdag 22 april | JIJ-toetsen (leerjaar 1 en 2) | |
donderdag 21 april | Ondertekenen SE-lijst (basis, kader en Vak Mavo) | |
vrijdag 22 april | Ondertekenen SE (uitloop) | |
zaterdag 23 april t/m zondag 8 mei | Meivakantie | |
woensdag 11 mei 9:00 - 11:00 | CSE Nederlands KBL (K4A) | |
woensdag 11 mei 12:30 - 14:30 | CSE Nederlands KBL (K4B en K4C) | |
donderdag 12 mei 9:00 - 10:30 | CSE Nederlands BBL (B4A en B4B) | |
donderdag 12 mei 13:30 - 15:30 | CSE biologie GL-VM | |
vrijdag 13 mei | LWT cijferlijst tekenen | |
vrijdag 13 mei 9:00 - 10:30 | CSE natuur- scheikunde KBL (K4A) | |
vrijdag 13 mei 12:30 - 14:00 | CSE biologie KBL (K4B) | |
maandag 16 mei 9:00 - 10:00 | CSE natuur- en scheikunde BBL (B4A) | |
maandag 16 mei 9:00 - 10:00 | CSE biologie BBL (B4B) | |
maandag 16 mei 11:00 - 12:30 | CSE economie (K4C) | |
maandag 16 mei 13:30 - 15:30 | CSE Nederlands GL-VM | |
dinsdag 17 mei 9:00 - 11:00 | CSE Duits VM | |
dinsdag 17 mei 9:00 - 10:30 | CSE Duits (K4C) | |
dinsdag 17 mei 13:30 - 15:30 | CSE wiskunde GL-VM | |
woensdag 18 mei 9:00 - 10:30 | CSE wiskunde (B4A en B4B) | |
woensdag 18 mei 13:30 - 15:30 | CSE Engels GL-VM | |
donderdag 19 mei 9:00 - 11:00 | CSE wiskunde (K4B en K4C) | |
donderdag 19 mei 13:30 - 15:30 | CSE natuur- en scheikunde GL-VM | |
vrijdag 20 mei 9:00 - 10:00 | CSE Engels (B4A en B4B) | |
vrijdag 20 mei 13:30 - 15:30 | CSE economie GL-VM | |
maandag 23 mei 9:00 - 10:30 | CSE Engels (K4B en K4C) | |
maandag 23 mei 9:00 - 11:00 | CSE maatschappijkunde GL-VM | |
maandag 23 mei 12:00 - 13:30 | CSE Engels (K4A) | |
dinsdag 24 mei 9:00 - 11:00 | CSE wiskunde (K4A) | |
dinsdag 24 mei 9:00 - 10:30 | CSE maatschappijkunde (K4B) | |
dinsdag 24 mei 13:00 - 14:30 | CSE Nederlands LWT | |
dinsdag 24 mei 13:00 - 14:00 | CSE maatschappijkunde (B4B) | |
woensdag 25 mei 13:45 - 15:15 | Herkansingen leerjaar 3 (periode 2) | |
donderdag 26 mei t/m zondag 29 mei | Hemelvaartvakantie | |
maandag 30 mei t/m vrijdag 3 juni | JIJ-toetsen leerjaar 3 | |
donderdag 2 juni | Naar Disney! (examenuitje klas 4) | |
maandag 6 juni | Vrij i.v.m. Pinksteren | |
dinsdag 7 juni 13:00 - 15:30 | Huiskamerproject in de Rembrandt (Interact/leerlingenraad en ZW) | |
dinsdag 7 juni 20:00 - 0:00 | Eindgala leerjaar 4 | |
woensdag 8 juni | Bedrijvendag leerjaar 3 | |
donderdag 9 juni | Uitslagdag examen Vak Mavo | |
donderdag 9 juni 9:00 - 15:00 | Interact programma (programma volgt) | |
donderdag 9 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle VM-examenkandidaten gebeld | |
donderdag 9 juni 15:00 - 15:30 | Bijeenkomst geslaagden Vak Mavo (in de aula) | |
vrijdag 10 juni 8:30 - 9:30 | VM-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor/examensecretaris op school | |
vrijdag 10 juni 10:00 | VM-examenkandidaten geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
woensdag 15 juni | Uitslagdag examen basis, kader en LWT | |
woensdag 15 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle examenkandidaten (basis, kader en LWT) gebeld | |
woensdag 15 juni 15:00 | Bijeenkomst geslaagden basis en kader (in de aula) | |
donderdag 16 juni 8:00 - 13:30 | Kruispunt debat leerjaar 1 | |
donderdag 16 juni 8:30 - 9:30 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor of examensecretaris op school | |
donderdag 16 juni 10:00 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
maandag 20 juni | Lessen Bureau Halt 'online veiligheid' klas 1 (lessen van 45 minuten per klas) | |
maandag 20 juni 8:30 - 12:30 | Workshops CKV (leerjaar 3) | |
dinsdag 21 juni t/m maandag 27 juni | Toetsweek leerjaar 2 | |
dinsdag 21 juni 11:45 - 15:00 | ZW klas 3 gaat naar lunch bij Albeda College. Eerste 4 uur les. | |
dinsdag 21 juni 14:30 - 15:45 | Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassers. De nieuwe brugklassers komen op het Actief College kennismaken met hun klas en mentor. | |
woensdag 22 juni t/m dinsdag 28 juni | Toetsweek leerjaar 3 |