Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Lees meer arrow_right_alt
Jaaragenda leerlingen |
zaterdag 23 april t/m zondag 8 mei | Meivakantie | |
woensdag 11 mei 9:00 - 11:00 | CSE Nederlands KBL (K4A) | |
woensdag 11 mei 12:30 - 14:30 | CSE Nederlands KBL (K4B en K4C) | |
donderdag 12 mei 9:00 - 10:30 | CSE Nederlands BBL (B4A en B4B) | |
donderdag 12 mei 13:30 - 15:30 | CSE biologie GL-VM | |
vrijdag 13 mei | LWT cijferlijst tekenen | |
vrijdag 13 mei 9:00 - 10:30 | CSE natuur- scheikunde KBL (K4A) | |
vrijdag 13 mei 12:30 - 14:00 | CSE biologie KBL (K4B) | |
maandag 16 mei 9:00 - 10:00 | CSE natuur- en scheikunde BBL (B4A) | |
maandag 16 mei 9:00 - 10:00 | CSE biologie BBL (B4B) | |
maandag 16 mei 11:00 - 12:30 | CSE economie (K4C) | |
maandag 16 mei 13:30 - 15:30 | CSE Nederlands GL-VM | |
dinsdag 17 mei 9:00 - 11:00 | CSE Duits VM | |
dinsdag 17 mei 9:00 - 10:30 | CSE Duits (K4C) | |
dinsdag 17 mei 13:30 - 15:30 | CSE wiskunde GL-VM | |
woensdag 18 mei 9:00 - 10:30 | CSE wiskunde (B4A en B4B) | |
woensdag 18 mei 13:30 - 15:30 | CSE Engels GL-VM | |
donderdag 19 mei 9:00 - 11:00 | CSE wiskunde (K4B en K4C) | |
donderdag 19 mei 13:30 - 15:30 | CSE natuur- en scheikunde GL-VM | |
vrijdag 20 mei 9:00 - 10:00 | CSE Engels (B4A en B4B) | |
vrijdag 20 mei 13:30 - 15:30 | CSE economie GL-VM | |
maandag 23 mei 9:00 - 10:30 | CSE Engels (K4B en K4C) | |
maandag 23 mei 9:00 - 11:00 | CSE maatschappijkunde GL-VM | |
maandag 23 mei 12:00 - 13:30 | CSE Engels (K4A) | |
dinsdag 24 mei 9:00 - 11:00 | CSE wiskunde (K4A) | |
dinsdag 24 mei 9:00 - 10:30 | CSE maatschappijkunde (K4B) | |
dinsdag 24 mei 13:00 - 14:30 | CSE Nederlands LWT | |
dinsdag 24 mei 13:00 - 14:00 | CSE maatschappijkunde (B4B) | |
woensdag 25 mei 13:45 - 15:15 | Herkansingen leerjaar 3 (periode 2) | |
donderdag 26 mei t/m zondag 29 mei | Hemelvaartvakantie | |
maandag 30 mei t/m vrijdag 3 juni | JIJ-toetsen leerjaar 3 | |
donderdag 2 juni | Naar Disney! (examenuitje klas 4) | |
maandag 6 juni | Vrij i.v.m. Pinksteren | |
dinsdag 7 juni 13:00 - 15:30 | Huiskamerproject in de Rembrandt (Interact/leerlingenraad en ZW) | |
dinsdag 7 juni 20:00 - 0:00 | Eindgala leerjaar 4 | |
woensdag 8 juni | Bedrijvendag leerjaar 3 | |
donderdag 9 juni | Uitslagdag examen Vak Mavo | |
donderdag 9 juni 9:00 - 15:00 | Interact programma (programma volgt) | |
donderdag 9 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle VM-examenkandidaten gebeld | |
donderdag 9 juni 15:00 - 15:30 | Bijeenkomst geslaagden Vak Mavo (in de aula) | |
vrijdag 10 juni 8:30 - 9:30 | VM-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor/examensecretaris op school | |
vrijdag 10 juni 10:00 | VM-examenkandidaten geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
woensdag 15 juni | Uitslagdag examen basis, kader en LWT | |
woensdag 15 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle examenkandidaten (basis, kader en LWT) gebeld | |
woensdag 15 juni 15:00 | Bijeenkomst geslaagden basis en kader (in de aula) | |
donderdag 16 juni 8:00 - 13:30 | Kruispunt debat leerjaar 1 | |
donderdag 16 juni 8:30 - 9:30 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor of examensecretaris op school | |
donderdag 16 juni 10:00 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
maandag 20 juni | Lessen Bureau Halt 'online veiligheid' klas 1 (lessen van 45 minuten per klas) | |
maandag 20 juni 8:30 - 12:30 | Workshops CKV (leerjaar 3) |