| Proeflessen groep 8 | |
| Lessen vervallen i.v.m. de proeflessen voor leerlingen van groep 8 | |
14:30 - 16:00 | Lessen vervallen na 14:30 uur i.v.m. ons Open Huis | |
17:00 - 20:00 | Open Huis voor leerlingen van groep 7 en 8 en hun ouder(s) of verzorger(s) | |
8:00 | Alle derdejaars leerlingen brengen een bezoek aan Den Haag (tijdstip volgt) | |
8:00 | Gezondheidsonderzoek Jong JGZ klas 1 | |
9:15 - 16:00 | Leerjaar 3 Z&W naar Corpus | |
| Leerjaar 4 oefenen met digitale examens (volgens rooster) | |
| Duurzaamheidsweek voor leerjaar 1 t/m 3 | |
9:30 - 12:30 | VM3A en VM3B Klassenbezoek@Gemeentehuis | |
12:30 - 16:30 | Leerjaar 3 Z&W: excursie naar Hoeksche Zuivel (Maasdam) | |
15:15 | Afsluiting profielwerkstuk (leerjaar 4) | |
| Voorjaarsvakantie | |
| Alle lessen vervallen i.v.m. een studiedag | |
9:00 - 14:30 | Alle derdejaars gaan naar de CKV-dag | |
16:30 - 18:00 | Informatiemiddag profielkeuze voor het eerste en het tweede leerjaar | |
| Deadline aanmelding leerlingen brugklas | |
8:00 | Gastlessen seksuele gezondheid leerjaar 3 en 4 | |
10:00 - 11:00 | Test Admi-Caro | |
8:00 | Gastlessen seksuele gezondheid leerjaar 3 en 4 | |
8:00 | Inschrijven voor herkansingen staat open in Somtoday (leerjaar 3 en 4) | |
8:30 | Leerlingen uit leerjaar 4 tekenen voor profielvakcijfer (tijdstip volgt) | |
16:15 - 20:30 | Gesprek met mentor of vakdocent (op afspraak) | |
15:15 - 20:30 | Gesprek met mentor of vakdocent (op afspraak) | |
23:59 | Somtoday gesloten voor inschrijving herkansingen (leerjaar 3 en 4) | |
10:45 - 12:15 | Ondernemingsmarkt leerjaar 3 en 4 E&O ondernemingsplan pitchen | |
14:30 - 16:00 | Herkansingen voor leerjaar 3 en 4 | |
| Stage leerjaar 3 (t/m 21 april) | |
| Start CSPE leerjaar 4 | |
9:00 - 10:00 | Test administratie | |
| Paasvakantie | |
| Stage leerjaar 3 (t/m 21 april) | |
| Stage leerjaar 3 (t/m 21 april) | |
8:30 | Leerlingen tekenen voor volledige cijferlijst (leerjaar 4) | |
| Werkweek leerjaar 2 | |
| Project voor leerjaar 1 en voor thuisblijvers werkweek (leerjaar 2) | |
9:30 - 11:00 | LWT: examen Nederlands | |
| Meivakantie | |
9:00 - 11:00 | K4A: CE Nederlands | |
13:00 - 15:00 | K4B: CE Nederlands | |
9:00 - 10:30 | B4A en B4B: CE Nederlands | |
13:30 - 15:30 | VM: CSE Engels | |
9:00 - 11:00 | VM: CSE Duits | |
13:30 - 15:30 | VM: CSE natuur- en scheikunde I | |
9:00 - 11:00 | K4A en K4B: CE wiskunde | |
9:00 - 10:30 | K4B: CE Duits | |
13:30 - 15:30 | VM: CSE wiskunde | |
9:00 - 10:30 | B4A en B4B: CE wiskunde | |
9:00 - 10:00 | B4B: CE maatschappijkunde | |
11:30 - 13:00 | K4A: CE Engels | |
14:30 - 16:00 | K4B: CE Engels | |
13:30 - 15:30 | CSE economie VM | |
| Vrij i.v.m. Hemelvaartsdag | |
9:00 - 10:30 | K4B: CE economie | |
9:00 - 10:30 | K4B: CE maatschappijkunde | |
13:30 - 14:30 | B4B: CE economie | |
13:30 - 14:30 | B4A en B4B: CE natuur- en scheikunde I | |
13:30 - 14:30 | B4B: CE biologie | |
9:00 - 11:00 | VM: CSE maatschappijkunde | |
13:30 - 15:30 | VM: CSE Nederlands | |
9:00 - 10:00 | B4A en B4B: CE Engels | |
11:00 - 12:30 | K4A: CE natuur- en scheikunde I | |
11:00 - 12:30 | K4B: CE biologie | |
13:30 - 15:30 | VM: CSE biologie | |
| Naar Disney (leerjaar 4) | |
| Vrij i.v.m. Pinksteren | |
20:00 - 23:30 | Gala leerjaar 4 (deur open tussen 20:00-20:30 uur) | |
9:00 | Bedrijvendag leerjaar 3 (tijdstip volgt) | |
8:00 | Uitslag examens BBL/KBL/VM (tijdstip volgt) | |
11:00 | Vanaf 11:00 uur: mentoren bellen de examenkandidaten | |
15:00 | Vanaf 15:00 uur: bijeenkomst geslaagden in de aula/op het plein (uitreiking voorlopige cijferlijsten) | |
8:00 | Leerjaar 2 | Hoeksche Helden (tijdstip volgt) | |
8:00 | Vanaf donderdagochtend: ontvangst leerlingen die (nog) niet geslaagd zijn | |
| Inschrijving herkansingen staan open in Somtoday (t/m 21 juni 23.59 uur) | |
8:00 | Start tweede tijdvak examens | |
8:00 | Laatste dag profieloverstijgend keuzevak leerjaar 3 | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Nederlands | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: nask1 | |
14:00 - 15:30 | Kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen | |
23:59 | Herkansingen sluiten in Somtoday | |
9:00 - 11:00 | Tweede tijdvak examens GL/VM: maatschappijkunde | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: wiskunde | |
| Leerjaar 1 t/m 3 les volgens rooster | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Duits | |
15:15 - 16:15 | Herksansingen leerjaar 3 | |
16:00 - 17:00 | Diploma-uitreiking LWT leerlingen | |
| Sportdag leerjaar 3 | |
| Leerjaar 1 en 2 les volgens rooster | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Engels | |
| Leerjaar 2 vrij | |
| Sportdag leerjaar 1 | |
| Leerjaar 3 alleen les bij profielen | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: economie | |
| Leerjaar 1 en 3 vrij | |
| Sportdag leerjaar 2 | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: biologie | |
| Afsluiting schooljaar leerjaar 1 t/m 3 | |
| Boeken inleveren en rapport ophalen (volgens schema) | |
13:30 | v.a. 13:30 uur: diploma-uitreiking B4B | |
16:30 | v.a. 16:30 uur: diploma-uitreiking B4A | |