9:00 | Bedrijvendag leerjaar 3 (tijdstip volgt) | |
8:00 | Uitslag examens BBL/KBL/VM (tijdstip volgt) | |
11:00 | Vanaf 11:00 uur: mentoren bellen de examenkandidaten | |
15:00 | Vanaf 15:00 uur: bijeenkomst geslaagden in de aula/op het plein (uitreiking voorlopige cijferlijsten) | |
8:00 | Leerjaar 2 | Hoeksche Helden (tijdstip volgt) | |
8:00 | Vanaf donderdagochtend: ontvangst leerlingen die (nog) niet geslaagd zijn | |
| Inschrijving herkansingen staan open in Somtoday (t/m 21 juni 23.59 uur) | |
8:00 | Start tweede tijdvak examens | |
8:00 | Laatste dag profieloverstijgend keuzevak leerjaar 3 | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Nederlands | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: nask1 | |
14:00 - 15:30 | Kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen | |
23:59 | Herkansingen sluiten in Somtoday | |
9:00 - 11:00 | Tweede tijdvak examens GL/VM: maatschappijkunde | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: wiskunde | |
| Leerjaar 1 t/m 3 les volgens rooster | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Duits | |
15:15 - 16:15 | Herksansingen leerjaar 3 | |
16:00 - 17:00 | Diploma-uitreiking LWT leerlingen | |
| Sportdag leerjaar 3 | |
| Leerjaar 1 en 2 les volgens rooster | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: Engels | |
| Leerjaar 2 vrij | |
| Sportdag leerjaar 1 | |
| Leerjaar 3 alleen les bij profielen | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: economie | |
| Leerjaar 1 en 3 vrij | |
| Sportdag leerjaar 2 | |
13:30 - 15:30 | Tweede tijdvak examens GL/VM: biologie | |
| Afsluiting schooljaar leerjaar 1 t/m 3 | |
| Boeken inleveren en rapport ophalen (volgens schema) | |
13:30 | v.a. 13:30 uur: diploma-uitreiking B4B | |
16:30 | v.a. 16:30 uur: diploma-uitreiking B4A | |
13:30 | v.a. 13:30 uur: diploma-uitreiking K4A | |
16:30 | v.a. 16:30 uur: diploma-uitreiking K4B | |
| Uitslag tweede tijdvak ('s ochtends) | |
14:00 | v.a. 14:00 uur: diploma-uitreiking VM4 | |
0:00 - 23:59 | Zomervakantie | |
13:00 - 16:00 | Leerjaar 1: introductiemiddag brugklasleerlingen | |
9:00 - 11:00 | Ontvangst zij-instromers leerjaar 2 en 3 | |
10:00 - 16:00 | Leerjaar 1: introductiedag brugklasleerlingen (tijdstip volgt) | |
| Leerjaar 1 t/m 4: start lessen (volgens rooster). Met uitzondering van LWT-leerlingen, zij worden volgens lesrooster donderdag verwacht. Het rooster wordt 21/uiterlijk 's ochtends 22 augustus online gezet. | |
8:30 - 16:00 | Expressieklas leerjaar 1 en 2: naar Verbeke foundation in Antwerpen | |
| Leerjaar 4: start lintstage leerjaar t/m voorjaarsvakantie | |
19:00 - 19:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 3 | |
19:00 - 19:45 | Informatieavond klas 1B en 1F | |
20:00 - 20:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 4 | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
t/m donderdag 14 september | Leerjaar 4: reis naar de Ardennen | |
19:00 - 19:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 1 (behalve klas 1B en 1F) | |
20:00 - 20:45 | Informatieavond ouders en verzorgers leerjaar 2 | |
| Leerjaar 3: outdoorsportdag | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 1 t/m 4: schoolfotograaf | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| VM4: uitleg PWS | |
| Leerjaar 1: Kruispunt debat over veilig deelnemen aan het verkeer (zie rooster in Somtoday) Tijdsschema 07:30 tot 09:15 opbouwen 09:15 tot 10:45 sessie 1: 78 leerlingen(1A, 1B, 1D, 1F) 10:45 tot 11:00 pauze 11:00 tot 12:30 sessie 2: 73leerlingen (1C, 1G, 1E) 12:30 tot 13:30 afbouwen + lunch | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 4: deze week 1e contactmoment profielwerkstuk | |
| Klas BWI4: scholingsdag bij Bouwmensen | |
| Leerjaar 1: wuppenfeest (tijdstip volgt) | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
12:45 - 15:15 | VM4: beroepenmarkt (tijdstip volgt) | |
| Klas BWI4: scholingsdag bij Bouwmensen | |
19:00 - 20:00 | Leerjaar 4: informatieavond Berlijn-reis | |
| Groep-8 leerlingen: techniekfestival | |
| Geen les i.v.m. studiedag van het personeel. Voor de leerlingen uit klas 4 die stage lopen, gaat de stagedag uiteraard gewoon door. | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
0:00 - 23:59 | Herfstvakantie | |
| Geen les i.v.m. studiedag van het personeel | |
| Leerjaar 4: deze week eerste contactmoment PWS | |
| Klas BWI4: scholingsdag bij Bouwmensen | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
19:00 - 21:00 | Leerlingen van groep 7 en 8: onderwijsmarkt voor leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) Bij IKC 'De Schelf' Vlasstraat 5 's-Gravendeel | |
8:30 - 12:00 | Leerjaar 1: excursie naar De Doelen | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 4: Berlijnreis | |
8:30 - 16:00 | Leerjaar 1: klas 1A, 1C en 1G gaan op excursie naar het Prehistorisch dorp in Eindhoven | |
8:30 - 16:00 | Leerjaar 1: klas 1B, 1D, 1E en 1F gaan op excursie naar het Prehistorisch dorp in Eindhoven | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Leerjaar 2, 3 en 4: SE- en toetsweek 1 | |
| Leerjaar 1: lessen Bureau HALT (volgens rooster) | |
10:00 - 12:00 | Kinderraad | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Leerjaar 2: lessen Bureau HALT (volgens rooster) | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 2 en 3: JIJ-toetsen | |
| CKV-dag | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
19:00 - 21:00 | Leerlingen van groep 7 en 8: onderwijsmarkt voor leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) Bij OBS 'De Klinker'| CBS 'Sabina van Egmond' Polderlaan 9 Oud-Beijerland | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 4: deze week tweede contactmoment profielwerkstuk | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Ouderavond (tijdstip volgt) | |
13:45 - 15:15 | Pre-vmbo middagen (6x) voor leerlingen van groep 8 | |
| Ouderavond (tijdstip volgt) | |
| Leerjaar 4: lintstage | |
| Leerjaar 3 en 4: herkansingen van toetsweek 1 (tijdstip volgt) | |