Jaaragenda leerlingen |
Wanneer | Onderwerp | ten van de opties... |
---|---|---|
maandag 30 mei t/m vrijdag 3 juni | JIJ-toetsen leerjaar 3 | |
donderdag 2 juni | Naar Disney! (examenuitje klas 4) | |
maandag 6 juni | Vrij i.v.m. Pinksteren | |
dinsdag 7 juni 13:00 - 15:30 | Huiskamerproject in de Rembrandt (Interact/leerlingenraad en ZW) | |
dinsdag 7 juni 20:00 - 0:00 | Eindgala leerjaar 4 | |
woensdag 8 juni | Bedrijvendag leerjaar 3 | |
donderdag 9 juni | Uitslagdag examen Vak Mavo | |
donderdag 9 juni 9:00 - 15:00 | Interact programma (programma volgt) | |
donderdag 9 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle VM-examenkandidaten gebeld | |
donderdag 9 juni 15:00 - 15:30 | Bijeenkomst geslaagden Vak Mavo (in de aula) | |
vrijdag 10 juni 8:30 - 9:30 | VM-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor/examensecretaris op school | |
vrijdag 10 juni 10:00 | VM-examenkandidaten geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
woensdag 15 juni | Uitslagdag examen basis, kader en LWT | |
woensdag 15 juni 13:00 - 15:00 | Vanaf 13.00 uur worden alle examenkandidaten (basis, kader en LWT) gebeld | |
woensdag 15 juni 15:00 | Bijeenkomst geslaagden basis en kader (in de aula) | |
donderdag 16 juni 8:00 - 13:30 | Kruispunt debat leerjaar 1 | |
donderdag 16 juni 8:30 - 9:30 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen die niet geslaagd zijn melden zich bij de mentor of examensecretaris op school | |
donderdag 16 juni 10:00 | Basis-, kader- en LWT-leerlingen geven uiterlijk 10.00 uur herkansing door bij de examensecretaris (K2.01) of teamleider | |
maandag 20 juni | Lessen Bureau Halt 'online veiligheid' klas 1 (lessen van 45 minuten per klas) | |
maandag 20 juni 8:30 - 12:30 | Workshops CKV (leerjaar 3) | |
dinsdag 21 juni t/m maandag 27 juni | Toetsweek leerjaar 2 | |
dinsdag 21 juni 11:45 - 15:00 | ZW klas 3 gaat naar lunch bij Albeda College. Eerste 4 uur les. | |
dinsdag 21 juni 14:30 - 15:45 | Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassers. De nieuwe brugklassers komen op het Actief College kennismaken met hun klas en mentor. | |
woensdag 22 juni t/m dinsdag 28 juni | Toetsweek leerjaar 3 | |
dinsdag 28 juni | Cultuurmiddag: Bram Roza festival (leerjaar 2) Leerlingen moeten deze dag met de fiets naar school komen. Mocht dit niet lukken, dan graag tijdig laten weten aan de mentor. | |
woensdag 29 juni | Terugkomdag op afspraak/vrij (leerjaar 2) | |
woensdag 29 juni 8:30 - 12:30 | Leerjaar 3 les t/m 5e lesuur bij profielvak | |
woensdag 29 juni 8:45 - 12:30 | Sportdag leerjaar 1 (locatie: Spirit, Kikkershoek) | |
woensdag 29 juni 14:00 - 15:30 | Diploma-uitreiking K4A | |
woensdag 29 juni 16:30 - 18:00 | Diploma-uitreiking K4B | |
woensdag 29 juni 19:30 - 21:00 | Diploma-uitreiking K4C | |
donderdag 30 juni | Terugkomdag op afspraak/vrij (leerjaar 1) | |
donderdag 30 juni 8:30 - 12:30 | Leerjaar 3 les t/m 5e lesuur bij profielvak | |
donderdag 30 juni 8:45 - 12:00 | Sportdag leerjaar 2 (locatie: SHO, Kikkershoek) | |
donderdag 30 juni 14:00 - 15:30 | Diploma-uitreiking LWT4 | |
donderdag 30 juni 16:30 - 18:00 | Diploma-uitreiking B4A | |
donderdag 30 juni 19:30 - 21:00 | Diploma-uitreiking B4B |