1. Home
  2. Leerlingen & ouders
  3. Resultaten van de leerlingen

Resultaten van de leerlingen

De docenten zetten na een overhoring of repetitie de resultaten in het digitale programma Somtoday, zodat op elk gewenst moment een overzicht van alle cijfers per leerling en per klas voor de ouder(s) of verzorger(s) beschikbaar is.

De voortgang wordt tweemaal per jaar uitvoerig besproken en geëvalueerd in een gezamenlijk gesprek met de leerling, ouder(s) of verzorger(s) en de mentor.
De leerlingen ontvangen voor de kerstvakantie en aan het eind van het schooljaar een rapport.

Als de resultaten niet passen bij de verwachting, wordt er zo snel mogelijk in een gesprek met de leerling uitgezocht wat de oorzaak kan zijn. De mentor neemt in zulke gevallen contact op met de ouder(s) of verzorger(s).

Uiteraard kan er desgewenst ook tussentijds contact opgenomen worden met de school. Afspraken met medewerkers kunnen via een bericht in de AC app, een e-mail naar de betreffende medewerker (klik op het envelopje bij betreffend personeelslid) of via de administratie van onze school.

Jaaragenda leerlingen
maandag 22 juni
t/m vrijdag 26 juni
Leerjaar 3: toetsweek 4
Add event to google
maandag 29 juni
Leerjaar 3: CKV-dag in Skateland
Add event to google
dinsdag 30 juni
Leerjaar 4: uitslag examen 2e tijdvak
Add event to google
dinsdag 30 juni
t/m woensdag 1 juli
Inhaalmoment toetsweek (waar nodig woensdag 1 juli) Tijdstip volgt
Add event to google
woensdag 1 juli
Diploma-uitreiking (18.45 uur: geslaagden verzamelen bij De Klinker)
Add event to google
donderdag 2 juli
t/m maandag 6 juli
Inschrijving herkansingen toetsweek 4
Add event to google
woensdag 8 juli
Leerjaar 1: sportdag
Add event to google
woensdag 8 juli
Leerjaar 2 en 3: roostervrij
Add event to google
Menu